SEZEN ÖRKÜN KİMDİR

sezenorkun 2020-05-04 23:54:24 695

SEZEN ÖRKÜN : 1985 adana dogumludur , ilk ogretim okulunu 23 nisan ilk ogretim okulunda okumustur, ortaokulunu ise  cebesoy ortaogretim okulunda okumustur , liseyi ise anafartalar lisesinde okumustur .

Ünüversite egitimini cukurova unuversitesinde , estetisyenlik bolumunu derece ile devam ettirirken , yaptiklarinin kalitesini fark etmsiyle ticari hayata gecis yaptir.

Sezen orkunun büyük babasi HAMİT  MANAP tarafindan hediye edilen sezen kozmetik magazasi adana'inin saydam caddesinde hizmete girmistir.

6 yil boyunca kesintisiz bir sekilde musterilerine hizmet verdikten sonra , musterilerden gelen estetik ve guzellik  işlemlerine karsilik verememesi neticesinde kozmetik dunyasina  basarili sekilde devam ettirirken estetik ve guzellik alanlarindaki yurt icinde ve yurt disindaki hatri sayilir ,enstutulerden diplomalarini basarilil sekilde alarak,

Estetik dunyasina hizli bir gecis yapmis ve 10 yıl boyunca estetik dünyasında başarılı uygulamalara imza atmıştır.2018 yılında da SEZEN ÖRKÜN BEAUTY LOUNGE Yİ Açarak yenilik dolu uygulamalarını aktif olarak kendi merkezinde gerçekleştirmektedir.Kısa sürede yakalanan başarı neticesinde 2019 yılının sonunda 2. şubesini açarak yeni başarılara yelken açmıştır.

2020 Yilinda ise kurumsallasma yolunda ilk adimi atarak istanbul nisantasinda bulunan Luqqa estetik ile yapmis oldugu anlasma neticesinde adana'da bulunan musterilerinin istanbula seyahat etmelerini goz onunde bulundurarak, istanbuldaki luqqa estetik ile yapmis oldugu anlasma ile musterilerinin istanbulda'da sezen orkun kalitesinde hizmet almasini saglamistir.

  • Paylaşın: