Samsung sar degerleri özgül sogurma orani

samsung 2020-03-12 10:43:30 153

Özgül Soğurma Oranı (SAR) sertifikası bilgileri

BU CİHAZ, RADYO DALGALARINA MARUZİYET İLE İLGİLİ

ULUSLARARASI KILAVUZ BİLGİLERİNE UYGUNDUR

Uluslararası kılavuz bilgileri tarafından
SAR önerilen radyo dalgalarına maruz kalma sınırlarını aşmayacak şekilde tasarlanmıştır. Kılavuz bilgiler bağımsız bilimsel örgüt (ICNIRP) tarafından www.sar-tick.com
geliştirilmiştir
ve yaştan ve sağlık durumundan bağımsız olarak tüm kişilerin güvenliğini sağlamak amacıyla önemli güvenlik sınırına sahiptin
Radyo dalgasına maruz kalma kılavuz bilgileri Belirli
Absorpsiyon Oranı ya da SAR olarak bilinen bir ölçüm birimini kullanmaktadır. Mobil cihazlar için SAR sınırı 2/0 W/kg ldır. Bu cihaz modeli için ICNIRP kılavuz bilgileri kapsamındaki en yüksek SAR değerleri:
5

11 ,
Avrupa ülkeleri için SAR değerleri: Bu SAR değerleri sadece Avrupa ülkeleri için geliştirilmiş cihazlar için geçerlidir.

Bu model için maksimum SAR değeri ve kaydedildiği şartlar

Baş bölgesindeki SAR 0,18 W/kg

Vücuda temas halindeki SAR 1,00 W/kg

Vücuda takılan SAR testi 0,5 cm uzaklığa sahip bir mesafede gerçekleştirilmiştir. Vücuda takma sırasında RF maruziyet yönergelerini karşılamak için cihazın vücut ile arasındaki mesafe en az bu aralık olmalıdır.
Tüm diğer ülkelere yönelik SAR değerleri için: Modelinizin ilgili SAR değerlerine ulaşmak için www.samsung.com/sar adresini ziyaret edin ve model numaranız ile bölge ve cihazınızı bulun.

  • Paylaşın: