Samsung m 20 inceleme

samsung 2020-01-24 04:02:18 167

İddialı tarz
Dokunması keyifli, görünümü şık. Galaxy M20’nin şık tasarımı, hem şık görünen hem de günlük yolculuklarınızda elinizde rahat bir şekilde tutabileceğiniz 8,8 mm’lik parlak plastik bir kılıfa sahiptir. Tarzınızı daha da fazla yansıtabilmeniz için Kömür siyahı ve Okyanus mavisi seçenekleri de sunulmaktadır.
Yaratıcılığınızı İkiye Katlayın
Fotoğraf çekerken iki kat keyif alın. Galaxy M20, arka tarafta bir Ultra Geniş Kameraya ve bir Ana Kameraya sahiptir. Böylece, yaratıcılığınızı her an fotoğraflara aktarabilirsiniz. Faz Tespiti Otomatik Odaklama özelliği sayesinde, hızlı hareketleri çekebilir ve uzak ve yakın sahneler arasında hızla geçiş yapabilirsiniz.
Fotoğraflarınızla daha fazla yaratıcılığın keyfini çıkartın
Fotoğraflarınıza biraz yaratıcılık katın. Galaxy M20, parlama yapmadan çektiğiniz fotoğraf ve videoları canlandırmak için çeşitli kamera modları ve yaratıcı filtreler ile birlikte gelir.
Gerçekten etkileyici selfie’ler. Galaxy M20, selfie’lerinizi kişiselleştiren Ön Güzellik moduna sahiptir. Yaratıcı efektler sayesinde, ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmadan önce kendiniz için en güzel modu bulabilirsiniz.
KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ KORUMA
Artık telefonunuzu sadece yüzünüze tutarak anında açabilirsiniz. Yüz Tanıma teknolojisi, kişisel verilerinizin yanlış ellere geçmediğinden emin olmak için yalnızca sizin için mobil erişim sağlar.

KORUMA PARMAK UCUNUZDA
Güvenebileceğiniz güvenlikle mobil erişimi basitleştirin. Galaxy M20, Samsung İnternet tarayıcısı üzerinden web sitelerine giriş yapmanızı sağlayan güvenilir parmak izi taramasına sahiptir.
Kullanışlı Wi-Fi değişimi
Wi-Fi özelliğini etkinleştirip devre dışı bırakma zamanından tasarruf edin. Galaxy M20, Wi-Fi geçmişini kaydetmenizi sağlar ve sık kullanılan etkin noktalara girerken ve çıkarken otomatik olarak açılır ve kapanır. Artık Wi-Fi bölgelerine girip çıktığınızda mobil veri kullanımını azaltırken kesintisiz bağlantıların keyfini çıkarabilirsiniz.

  • Paylaşın: