robot sevgililer önümüzdeki yuzyilda hayatimiza girecekler

olacaklar 2020-02-01 05:05:13 399

Robot sevgililer onumuzdeki yuzyilda yanlizliga son,
evlisiniz diyelim;
GEce yataga yattıniz kariya sarildiniz diyelim, esininizin vucut sicakligi 30 derece civarinda . sizin 50 derecelik bir ısıya ihtiyacınız var. esinizin 30 derecelik ısısı yetersiz kaliyor,
burda sizin ihtiyaciniz görülmüyor, istenen ısı 50 derece mevcut ısı 30 derece  kariyi boşasanda çözüm olmuyor.Hadi diyelim kariyi bosadin yeni kari aldin , yeni karininda vucut sicakligi 30 derece iste bu sorunlari kökünden cozecek sistem önümüzdeki yüzyilda insanligin hizmetine sunulacak.
Bu arada halen kanalimiza abone degilmisin videoyu durdur abone ol bildirimleri ac bildirimleri acmanizin önemi var bazi videolarimizi silmek zorunda kalabiliyoruz silmeedn önce seyredebilmen icin acmalisin. konumuza donebiliriz.
Örnegin ;kadin bir robot sevigili aldiniz diyelim.
Robotun icinde bulunan nano rezistanslar sayesinde kadinin vucut sicakligini ayarlayabileceksiniz. ister 50 derece ister 70 derece kontrol tamamen sende.
Özellikler bunlarla sinirli degil.
diger bir özellik ise
Kadin robotun gögüslerini ayarlayabileceksiniz ,ister büyük ister küçük,isterseniz tam avcunuza oturacak sekilde gögüs ebatlarini ayarlayabileceksiniz.
Robot kadinin Gögüs sertligini ve dolgunlugunu ayarlayabileceksiniz, Sarkmiş gögüslere son. Herzaman ilk günkü gibi dim dik olacak. :)
Diger bir özelligi ise ; vajinanin ic ve diş caplari ayarlanabilecegi gibi , vajinanin serlik durumuda ayarlanabilecek burda hatirlatma yapmak isterim asagiya biraktigim
linki tiklayarak bu vajinanin orjinaliyle bire bir nasil üretilecegine dair bilgiler mevcut vajina üretim  makinalari ve detaylarinı ogrenebilirsiniz. video bittikten sonra kanalimiza abone olup bildirimleri actip asagiya biraktigim linke gidip vajina uretim makinalarinin detaylarini ogrenebilirsiniz.  vajinanin iç dis caplarinin ve sertlik durumunun ayarlanabilme özellikleriyle , vajina her zaman ilk günki tazeligini koruyacaktir.Raf ömrü ömürlük olacaktir.
Diger bir özellik ise ; Robota eklenecek yapay rahim olacak ,yapay rahim robotlarda opsiyonel olarak gelecek , Çünki  ; yumurtalik hücresi secim hakki olacak.
nedir bu yumurtalik hucre secimi sıkı durun acikliyorum,
Örnegin; bir disi aslanin yumurtaligi robotta bulunan rahmin icine yerlestirilecek, bu kadin robotla ilişkiye giren, erkegin spermi ,robot kadinin rahminde birlesmesiyle aslan ve insan karisimi bir yeni bir tür veya yeni bir nesil elde edilebilecek.
tercihe bagli olarak yumurtaliklar degiştirilebilecek.
kedi → köpek yumurtaliklarda dahil tum hayvanlarin yumurtaliklari kullanilabilecek.
Rahim bu nedenle robot kadinlarda opsiyonel olarak sunulacak.
Avantajlarina göz atalim;
1→İnsan istedigi hayvandan çocuk yapabilecek.
2→Kadin dirdirina son
3→Her zaman istenilen vucut sicakligi
4→Robot kadinlarin surekli kullanima maruz kalan kisimlari gögüs , vajina, dudak gibi kisimlari ilk gunku tazeliginde olacak, kaza eseri deformasyona ugramasi halinde ilgili parca degistirilebilecek.
kisaca hoşaf olan hic bir kisim olmayacak.
5→Kadin dirdirina son verdigi gibi dugmesine basinca kapatilabilecek. bir kadin hayal edin işte o kadin önumuzde yüzyilda hizmete girecek.
Dez avantajlarina bakalim;
1→ dogurdugu cocuga kendisi bakamiyacak
2→duygulari olmayacagi için vicdanida olmayacak
3→Hacklenme riski var
Eger kadin robot hacklenirse olabilecekler.
ilişki sirasinda hacklenirse, öpüşme esnasinda erkegin dudagini kopartabilir,
Çiftlesme aninda ayarlanabilir vajina kapaklarini sonuna kadar kapatirsa penis kopartabilir.
bunun gibi riskleri barindirmakta
olacaklari bensiz olmaz o nedenle
kanalimiza abon olup bildirimleri acmayi unutmayin .

japon işi filminde japonyadan gelen robot kadin :)

  • Paylaşın: