Murat Sefe öptürerek Fenomen olmaya Çalisan Şirin Türkiyede

muratozdemir 2021-03-08 19:47:40 211

Şirinin Sinsi Plani MURAT ÖZDEMİRİ YIKAMADI...

Murat özdemir tiktokta yaptigi canli yayinlardaki yemek programina bir asistan almaya karar verdikten sonra yurt disi uyruklu bir  personeli ajans araciligi ile işe aldi.

Canli yayinda murat özdemirin asistani olarak calismaya baslayan şirin , Sirinlik yapmaya  calisirken , şirinin firsatci oldugunu farkeden takipciler sirini istemedigini ifade eden kelimeler kullandi, sirinin gitmesi icin baski yapan takipcileri goren sirin, takipcilerin bir kismini engelledi , daha sonra ise durumu fark eden murat özdemir olaya mudahale ederek kizin,

Yurt disindan ekmek parasi icin geldigini , ekmeginin pesinde olanlara yardimci ve ayni zamanda destek olmak BİZ MÜSLÜMANLARİN GÖREVLERİ ARASİNDADİR diyerek , takipcilerine şirini kabul ettirdi.

Fakat sirin iş akisi icerisinde hediye atacak kisilerin taleplerini kabul etme ve reddetme hakkina sahipken . hediye atilmayacagini dusunerek Şirin teklifi kabul etti . gelen hediyeler karsiligindada MURAT ÖZDEMİR ŞİRİNİ YANAGİNDAN ÖPMÜSTÜR.

hediyelerin fazla gelmesi ve daha fazla para kazanma hirsi guden şirin, sinsi bir plani devreye sokarak, cirkin iftiralar uzerinden daha fazla para kazanacagini dusunerek murat özdemire cirkin iddalarda bulunmustur.

Tüm bunlar canli yayinda binlerce kisinin gozununn onunde gerceklesmistir. Görülmüs oldugu üzere Müslümanin muslumandan baska dostu yoktur ,  Eger yaniniza bir bayan  personel alacaksaniz  kesinlikle Rus olmalidir.

Şirin ve sinsi planlari

  • Paylaşın: