Adsense Nasil çalisir ←

Adsense 2020-01-18 21:47:31 264

→ÖNEMLİ←
→ Hiçbir zaman kendi reklamlarınızı tıklamayın.  Farkında değilseniz Google her şeyi çok iyi biliyor. Kendi reklamlarınızı tıklayıp tıklamadığınızı söyleyebilirler. Yaklaşık 50 kez tıklamak ve biraz para kazanmak çok caziptir, ancak tek yapması yasaklanmaktır.

→ Asla, asla arkadaşlarınızı veya ailenizi reklamlarınızı tıklamaya teşvik etmeyin.  Yukarıdaki gibi. AdSense'ten yasaklanabilir ve yasaklanabilirsiniz ve Google'ın bunu çözmeyeceğini düşünmeyin. Nasıl yaptıklarını bilmiyorum, ama tanıdığım insanların başına geldiğini gördüm. SADECE YAPMAYIN.

→ Reklam tıklamalarınıza dikkat edin. Ayda ortalama 2 tıklama alırsanız ve aniden günde 100 kez alırsanız, bir şeylerin yanlış olması ihtimali vardır. Birini kızdıysanız ve her yeri tıklatarak savaşmaya karar verirseniz, hiçbir şey yapmasanız bile yasaklanabilirsiniz.

→ Asla tek gelir kaynağınız olarak AdSense'e güvenmeyin.  SEO'da gerçekten iyi olsanız ve AdSense'te her ay binlerce dolar kazanan 100 web siteniz olsa bile, Google'ın no-no-no sensörlerini tetikleyecek bir şeyin ne zaman olabileceğini asla bilemezsiniz. AdSense ile iyi para kazanabilirsiniz, ancak her ihtimale karşı diğer para kazanma stratejilerini de kullanmalısınız.

→Tek bir sayfada 3'ten fazla reklam bloğu kullanmayın. Google bir sayfada en fazla 3 reklam bloğuna izin verir. Dolayısıyla, başlığınızda bir tane, kenar çubuğunuzda bir tane ve yayınınızın sonunda bir tane varsa, bu sayfa için sınır budur. Ayrıca, her yere reklam almayın ve normal okuyucularınızı rahatsız etmeyin! Reklamları sitenizi çirkin hale getirmeden uygulamanın yolları vardır.

  • Paylaşın: